Dny evropského kulturního dědictví

Den otevřených dveří | Dny evropského kulturního dědictví | 12.září 2014 v 09.00, Zámek a park v Lešné, bez bližší specifikace | #

Každoročně v měsíci září se nejširší veřejnosti otevírají brány nejzajímavějších památek. Cílem je hledání cest ke kořenům naší, evropské i světové civilizace. Proto jsou pořádány nejrůznější doprovodné akce - přednášky, koncerty, městské slavnosti, ale i soutěže a další kulturní programy.

Dny evropského dědictví, neboli European Heritage Days trvají od 6. do 14. září. V tomto termínu bude na zámku Lešná u Valašského Meziříčí pro zájemce připraven kvíz o ceny, které zajistil Úřad Regionální rady Střední Morava. V pátek 12. září budou navíc historické zámecké pokoje otevřeny zdarma.Zaujala Vás tato Den otevřených dveří? Zkuste si prohlédnout i další výstavy, přednášky či akce, které svým charakterem či osobou souvisí s událostí "Dny evropského kulturního dědictví".

Starší události podobného charakteru

Karpatské dědictví – příroda, lidé a kulturavýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí3.4.5.10. 2014
Výstava / Multimediální „zážitková“ výstava zaměřená na Karpaty, nejrozsáhlejší horský systém Evropy, je otevřena od 3. dubna 2014 v zámku Kinských ve Valašském Meziříčí.
Lektorské programy pro školy 2016/17lektorský programZámek a park v Lešné1.9. 201630.6. 2017
Lektorský program / společenskovědní a přírodovědné programy pro školy
Sicílie, sopečná perla StředomořípřednáškaZámek Vsetín26.4. 2016
Přednáška / Jak se putuje po jihu Evropy na podzim vám představí Jan Husák v této jarní cestovatelské přednášce.
Výstava táborových hervýstavaZámek a park v Lešné1.22.4. 2014
Výstava / výstava obč. sdružení Pro táborníky
Zpívánky: Místa v písních ukrytáHudební pořadZámek a park v Lešné2.3.5. 2018
Hudební pořad / Honza jde do světa a na cestách ho potká mnoho dobrodružství! V malém zámeckém muzikálu opět rozezpíváme děti! Program je složený ze známých českých a moravských lidovek a pohádkových písniček formou karaoke show.
Zpívánky: Místa v písních ukrytáHudební pořadZámek Vsetín24.26.4. 2018
Hudební pořad / Honza jde do světa a na cestách ho potká mnoho dobrodružství! V malém zámeckém muzikálu opět rozezpíváme děti! Program je složený ze známých českých a moravských lidovek a pohádkových písniček formou karaoke show.

Další výstavy, akce a přednášky od souvisejících osob

V archivu ani v seznamu aktuálních akcí se žádná událost v souvislosti s uvedenými osobami nenachází.